Poděkování

Chtěli bychom poděkovat všem hodným lidem, které jsme poznali za dobu co jsme s bráchama na světě. A je jich spousta. Co přišli v pravý čas, pomohli radou, přiložili ruku k dílu, úpřímným slovem, a když jsme potřebovali peníze na zajištění operace a pomůcek pro nás , tak i těmi.

Někteří z našeho života odešli, ale vzpomínáme na ně pořád.

Asi nevzpomeneme na všechny Naše andílky, jak jim říkáme, proto se nezlobte, kdyby zrovna Vás jsme nenapsali, ale patříte tam také.

V první řadě chceme poděkovat naší rodině. Babi Ajce, za roky co s nami táhne, naši milované ségře Katce, babi Jary, která se za námi nachodila a pomáhala, dokud ji zdraví přálo. Tetě Tince, která sbalí svoje mláďata a dojede kdy je nouze největší.

Máme pár tet, jak jim říkáme Andělek a to tetu : Jitku Kopeckou, Lenku Holubovou, Verunku Šťastnou a Zdenku Šťastnou, Miladku Spáčilovou, to jsou tety, které neúnavně vymýšlí jak nám pomáhat.

Paní Klárka Vítková Rulíková pomáhá se zajišťováním peněz a potřebným úřadováním potom s nimi.

Ve škole úžasná paní Pelikánová a všechny paní učitelky a vychovatelky, které se nám věnují.

Také holkám z Hipoterapie Epona, za kterými jezdíme, když počasí dovolí, do Hostěnic.

Našim asistentům z Domova pro mne, organizace, která se o nás stará a zajistila opakovaně příspěvek z Pomozte dětem, na služby u nás.

Spoustě lidiček, díky kterým se podařilo dát dohromady peníze na operaci Ulzibat.

Firmě Delikomat, ti přispěli na Ulzibata a Vojtovi koupili židli do školy.

Paní Rosové a firmě Noen, která pomohla uskutečnit naši druhou operaci v Kladně.

Nadaci GCP, která přispěla na pořízení závěsného sprchovacího lehátka a Nadaci ČEZ, která díky projektu  http://www.pomahejpohybem.cz/ přispěla našim asistentům na služby pro nás.

Firmám Výškové stavby Chomutov, Silnice Group, Squasch arena Praha, Waldorfským aktivitám, Nopex, Atalian, Klimaspol, Montáže jeřábů, Mátl a Bula, díky nim se pořídily ortézky pro nás do školy. Doplatilo sprchovací lehátko do koupelny. A část zůstala na operaci Ulzibat a platbu za asistenty.

Panu Zimovi a doktoru Nazarkinovi, za úpravy cen operací kluků.

Tetě Marušce za pomoc s tvořením stránek. Omlouváme se za laické zpracování.

Rodině Sázavských a panu Hájkovi za příspěvky na operaci.

A musíme hned dopsat naši blízkou vzdálenou Vendulku, kterou jsme poznali přes internet a je úplně jako z naší rodiny. Naše další dítko, které bráchům poshánělo také dost peněz na pomůcky a operace.

A tady průběžně doplňovaný seznam Andílků 🙂

Organizace:

Wellprint s.r.o ; Knihotrh ; SUNDENT s.r.o. ; Aktera Kappa s.r.o. ; NOPEX s.r.o. ; Gigaflow s.r.o. ; Optika Kocandová s.r.o. ; PD LOGISTICS s.r.o. ; VEKOBS s.r.o. ; Montáže a Opravy jeřábů s.r.o. ; Atalian CZ s.r.o. ; Holobkova mozeka ; Město Jevíčko ; Sport Hradec cup ; Preciosa a.s. ; Pivní festival Vysoké Mýto ; Hotel Sladovna Černá Hora ; Delikomat s.r.o ; Římskokatolická farnost Batelov ; KBC Groep NV ; Elfium s. r.o ; Hasiči Hrušky ; Obec Otnice a OchOtnice ; Ipex s.r.o ; Elektro Spáčil ; BIOVETA a.s. ; Alfa pasáž ; TJ Sokol Chornice a paní Klvačová ; Knihomilové ; Mám srdce a pomáhám – s nimi spolupracují spousta dalších lidí ; Delauda s.r.o.; Děti a zaměstnanci Dětského Domova se školou v Chrudimi a Mgr. Bačkovská ; Basketbalistky Žabiny a Mgr. Radek Šír ; Tanečníci kolem Tomáše Franty

 

Jednotlivci:

Judr . Klára Long Slámová, Ing. Monika Vítková, Marcela Illková, manželé Mošťkovi, pí Skalská, pí Daňková, Denksteinovi, Iva Stružková, Tesařovi, Roman Hlaváček, Michal Spáčil, Iveta Kulháňová, Jitka Hučíková, pí Černá, manželé Šťastní, pí Odehnalová, pí Benešová, pí Nuslová, pí Černá, p. Novák, p. Schonn, pí Bezuchová, pí Lošťáková, Pavla Krausová, pí Sadílková, pí Valentová, pí Poláková, pí Zezulová, pí Zachařová, pí Bendová, p. Klodner, p. Besperát, pí Vorlovská, p. Šlang, pí Večeřová, p. Konopka, p. Linder, pí Kunderková, p. Jediný, pí Tůmová, pí Bělohlávková, pí Fuxová, pí Pokorná s rodinou
tito věrní a opakovaně podporující andílci.

 

Mimo nich děkujeme spoustě dalším  jednotlivým dárcům, díky kterým můžou žít kluci životem, jaký mají.

Děkujeme zkrátka všem moc a moc.